PLUS SIZE

duzy_biust
Kobiety z dużym biustem muszą nosić codziennie wiele kilogramów co może powodować problemy z kręgosłupem, bóle pleców, ramion, bóle w klatce piersiowej, a źle dobrany biustonosz nasila te dolegliwości. Co więcej, przyczynia się do kolejnych nowych schorzeń, kłopotów limfatycznych, bólów głowy, a nawet raka piersi.


DLATEGO  tak ważny jest dobór odpowiedniego biustonosza podtrzymującego nasz słodki ciężar. Im solidniejszy tył takiego biustonosza tym lepiej będzie spełniał swoje zadanie. Powinien być szeroki i mało rozciągliwy. Ma tworzyć coś w rodzaju gorsetu, podtrzymującego piersi nawet bez ramiączek. Dlatego ramionka nie muszą być aż takie grube, ale powinny mieć podszycie wzmacniające od spodu. Kiedy naprawdę mamy doczynienia z ogromnym ciężarem, powinnyśmy zakupić sobie dodatkowe podkładki na ramionka w kształcie łezki. Jednak sam biustonosz nie wystarczy by pozbyć się bólów kręgosłupa. Konieczne są ćwiczenia wzmacniające brzuch i plecy.

Incarico dokłada starań by pomóc kobietom z dużym biustem, ale chciałybyśmy aby wraz z funkcjonalnościom szło w parze piękno biustonoszy. Nie może być tak, że duże rozmiary skazane są na workowate biustonosze w kolorze spranej czerni.
 Poniżej jest opisane czym charakteryzuje się dobry biustonosz na duży biust.

braKonieczne przy dużych rozmiarach jest dokładne wymierzenie swojego biustu, gdyż tylko tak możemy dobrać odpowiedni biustonosz - nie szkodzący naszym piersiom. Jeśli nie mamy pewności co do swoich wyliczeń, pozostaje nam kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie doradzimy i odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.